ne aldığınızı bilin

Mikrobeton yapısı itibari ile sertleştirilmiş kalekim ve sertleştirilmiş betona benzesede bu ürünlerin dışında , yapısı itibari ile yüksek teknoloji agregalardan oluşmaktadır. Çizilmezlik , pürüzsüz doku ve renk tonları ile ön plana çıkmaktadır. Uygulama yaptırmadan önce lütfen numune talep edin ve ürünün genel mukavemet testlerini kendiniz gerçekleştirin. Özel su itici yapısı ile su geçirgenliğini en yüksek seviyede minimize etmektedir. Uygulamadan kısa bir süre sonra çatlatma ve kabarma gibi problemler yaşatmamaktadır. Tüm dünyada bu madeni elde eden 3 ülke vardır. Bu madenlerden Türkiye’deki tek distribütörlüğünü gerçekleştiren FİBER BETON sizlere gerçek Mikro Beton teknolojisini firma garantisi altında vermektedir.

profesyonellerin tercihi

Tüm dünyada ki projelerde zemin , duvar ve özellikle UV ışınlarına dayanımı ile ön plana çıkan ve uzun süre dış cephe projelerinde solmazlık ve ürün performansı ile hizmet veren FİBER BETON sizlerinde projelerinde yer almak için Türkiye’de.

MİKRO BETON REFERANS

Lütfen uygulanmış gerçek projelerden görsel ve uygulama sahibi tarafından referans almadan projelerinize mikro beton uygulaması gerçekleştirmeyin.

Kalekim ve muadili ürünler ile uygulanmış projeleri mikro beton ile karıştırıp problem yaşamayın.

M-PANEL MİKRO BETON

Çok üst düzey ve 18mm Fibercement üzerine uygulanan mekanik  mikrobeton teknolojisi ile uygulanmış M-Panel uygulaması arka planında uygulanmış ısı ve ses yalıtımı gerçekleştiren ; cam elyaf , eps gibi ürünlerinize yapısı itibari ile destek vermekte. Bu ürünleri çok uzun yıllar korumakta , renk ve doku kaybı yaşamayan M-panel ile projelerinize mükemmel bir görüntü sunmaktadır.