Dayanıklı Pürüzsüz Modern

Mikrobeton Nedir ?

 Günümüz teknolojilerinin mimari projeler üzerindeki etkisini arttırması ile elde edilen hızlı uygulama, yüksek dayanım ve çok uzun süre mekanlarınızda kullanabiliceğiniz dayanıklı kaplama ürünüdür. Yüksek kalite agregalar ile elde edilen ve basınç ve dayanım testlerinde inanılmaz rakamlara ulaşmış mikro beton, kendisi için üretilmiş özel cilalar ile çizilmeden ve yıpranmadan istediğiniz beton tonlarında ürün gerçekleştirilmilş. Retro ve Loft projelerinizde  tereddüt etmeden kullanabiliceğiniz ve projelerinize istediğiniz doğallığı ve zenginliği katıcak yapı elamanı olarak sizlerin yaşam alanlarına sunulmuştur.

Uygulama Alanları

Dayanıklı

   Çizilme , çatlama , kabarma ve renk solması uygulama yapısı ve teknolojisi sayesinde kesinlikle bu problemler ile karşılaşmazsınız ve bunun garantisini firmamız uygulaması sonunda alabilirsiniz.

Gerçekçi Değil Gerçek…

Tüm yapısı itibari ile gerçek malzemelerden üretilen Mikro Beton size doğallığın kendisini sunmaktadır.

 

Hızlı Uygulama 

Mikro betonun en etkin olduğu alan hızdır ve M2 lerce alanı çok kısa bir zamanda hiç uygulama riski olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Her zemini güzelleştirin

Tüm yapı sektörlerinin doğallığını yakalamaya çalıştığı mikrobeton fiber beton tasarımı ve kalitesi altında projelerinizde.

doğal görünüme sahip tek beton kaplama..Mikro beton

Yaşam Alanlarınızdaki Zenginlik ve Doğallık.

Tüm projelerinizde kullanmış olduğunuz doğal  ürünlere yapısı itabari ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır , çünkü doğallık yapısında var…

realistik ve gerçek mikro beton

SIKICI DUVARLARDAN MİKROBETON İLE KURTULUN

   İtalyan boya veya Fiber Panel gibi uzun süre kullanamayacağınız kopyası olmaya çalışan duvarları unutun. Mikro beton ile gerçek doğallık dayanıklılık ve yıpranmayan uzun ömürlü duvarlara ve mikrobeton zeminlere kavuşun.